پخش زنده تصاویر گنبد حرم امام رضا (ع) | شیعه سِی
منوی ناوبری برگه ها

شیعه سِی: اولین سامانه پرسش و پاسخ دینی ؛ بپرسید، دانستن حق ماست

منوی ناوبری دسته ا

پخش زنده و مستقیم گنبد حرم امام رضا (ع)

پخش مستقیم و زنده تصاویر گنبد و گلدسته حرم امام رضا (علیه السلام)
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا المرتضی (ع)

لطفا جهت مشاهده تصاویر زنده و مستقیم از گنبد حرم امام رضا (علیه السلام) بر روی عکس زیر کلیک فرمایید

video

زیارت حرم مطهر حضرت امام رضا (علیه السلام) در مشهد مقدس

لطفا جهت زیارت آنلاین و از راه دور حرم مطهر امام رضا (ع) در مشهد مقدس به موارد زیر توجه فرمایید: ۱) جهت پخش زنده صحن جامع رضوی بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) به صورت اینترنتی، به نرم افزار فلش پلیر (Flash Player) احتیاج خواهید داشت و بایستی این برنامه در دستگاه شما نصب شده باشد. در صورتی که با کلیک نمودن بر روی عکس بالا، تصاویر برای شما پخش نمی گردد، ممکن است این نرم افزار را نداشته و یا اجازه اجرای آن را در مرورگرتان نداده باشید. چنانچه این نرم افزار را ندارید، می توانید برای دریافت نسخه مخصوص مرورگرتان از سایت زیر استفاده فرمایید.
دانلود نرم افزار فلش پلیر (Flash Player)

۲) ممکن است در بعضی از ساعات شبانه روز، سرورهای مربوط به پخش مستقیم حرم امام رضا (ع) به دلایل مختلف (همچون مراجعه فراوان کاربران، به روزرسانی سایت و …) به صورت موقت قطع شده و یا دچار اختلال شده باشند. در این صورت، اگر با مشکل پخش تصاویر مواجه هستید (و از نبود نقص در دستگاه خودتان (همچون موردی که بالا در رابطه با نرم افزار فلش پلیر (Flash Player) به آن اشاره شد یا موارد دیگر مانند قطع (یا کند بودن) شبکه اینترنت و …) اطمینان دارید) لطفا ساعات دیگری مجددا مراجعه فرمایید.

۳) متاسفانه پخش زنده در برخی از نسخه های مرورگر های اینترنتی (نسخه های قدیمی یا مخصوص تلفن همراه) امکان پذیر نمی باشد. در صورت امکان، مرورگر خود را به روزرسانی نموده و از جدیدترین نسخه آن جهت مشاهده تصاویر استفاده فرمایید.

لطفا انتقادات و پیشنهاداتتان را با ما در میان بگذارید. ما مشتاق دریافت نظرات شما هستیم. (صفحه ارتباط با ما)

 

تا مهمانی خدا…