حمایت مالی از شیعه سِی

درباره مرکز دانلود اسلامی شیعه سِی

مرکز دانلود اسلامی شیعه سِی با هدف فراهم آوردن فایل های مذهبی و دینی به صورت متمرکز و ایجاد امکان دسترسی سریع تر به فایل های اسلامی ایجاد شده است.این مرکز دانلود قصد دارد انشالله با کمک شما کاربران عزیز یک مجموعه عظیم و یکپارچه از فایل های مذهبی را گرد آورد تا کاربران بتوانند هر چه سریع تر به فایل های مورد نظرشان دست یافته و نیازی به جستجوهای مکرر در سایت های مختلف نداشته باشند.

نرم افزارهای مورد نیاز:

شما برای دانلود یا استفاده از فایل های مرکز اسلامی شیعه سِی به نرم افزار خاصی نیاز نخواهید داشت اما اگر در دانلود یا استفاده از فایل ها دچار مشکل شدید می توانید از طریق صفحه ارتباط با ما آن را به ما اطلاع دهید.

توجه:
برای بازکردن فایل های پی دی اف (PDF) از آخرین نسخه نرم افزارهای PDF خوان استفاده نمایید.متاسفانه نرم افزار های قدیمی قادر به باز کردن بعضی از فایل ها نیستند.(اگر در هنگام بازکردن کتاب های استاد شهید مطهری به پسورد نیاز بود، با استفاده از آخرین نسخه نرم افزار Adobe Reader که در لینک زیر موجود است، مشکل رفع خواهد شد.)
دانلود Adobe Reader

همکاری با مرکز دانلود اسلامی

از آنجایی که این مرکز به تازگی فعالیت خود را آغاز نموده است دارای فایل های مذهبی زیادی نمی باشد اما انشاالله به مرور زمان بر تنوع و تعداد فایل های موجود افزوده خواهد شد.
اگر شما مایل هستید به این مرکز کمک نمایید و ما را در گسترش هر چه بیشتر آن یاری نمایید می توانید با مراجعه به صفحه حمایت از ما از راه های حمایت از شیعه سِی مطلع گردید.

ارسال فایل
شما همچنین می توانید از طریق صفحه ارتباط با ما با ما ارتباط داشته و علاوه بر ارسال سوالات, انتقادات و پیشنهاداتتان، فایل ها ی دینی و مذهبی خودتان را برای ما ارسال فرمایید تا در صورت امکان به این مجموعه اضافه گردند.

درخواست فایل

اگر فایل یا موضوع خاصی مد نظرتان می باشد، می توانید از طریق صفحه ارتباط با ما به ما اطلاع دهید تا در صورت امکان به فایل های موجود در مرکز دانلود اسلامی اضافه گردند.

گزارش لینک

به دلیل اینکه هزینه های هاست و فضای دانلود بالا بوده و متاسفانه امکان آپلود فایل ها بر روی سایت شیعه سِی وجود ندارد، ما به اجبار از لینک دیگر سایت ها استفاده می کنیم. متاسفانه ماندگاری فایل ها در این سایت ها بسته به توانایی و امکانات آن ها بوده و ممکن است بعضی اوقات مجبور به حذف فایل ها گردند.
به دلیل تعداد بالای فایل های موجود در مرکز دانلود اسلامی، متاسفانه امکان چک کردن همه فایل ها وجود ندارد. بنابراین لطفا در صورتی که لینک فایلی خراب بود یا فایل از روی هاست حذف شد بود به ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت نسبت به تصحیح لینک یا آپلود مجدد فایل اقدام شود.
همچنین در صورتی که فایلی دارای کپی رایت بوده و بدون اجازه ناشر آن منتشر شده است، می توانید ما را از این موضوع مطلع سازید.

حمایت مالی از مرکز دانلود اسلامی

لطفا سوالات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.ما مشتاق دریافت نظرات شما هستیم.

حمایت مالی از شیعه سِی