حمایت مالی از شیعه سِی

بیانات آیت الله محمد تقی بهجت با موضوع بشارت پیامبر اسلام در ادیان گذشته (تصویری)

توضیحات

دانلود فیلم بیانات آیت الله محمدتقی بهجت فومنی (ره) درباره بشارت پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله و سلم) در ادیان گذشته

خاطره‌ای از یک کشیش مستبصر
آن نصرانی که در زمان ما کشیش بوده، گفت: «کتابخانه سوریه دست من بود. عموم به اذن من، وقتی باز می‌کردم از این کتابخانه استفاده می‌کردند. یک اتاق خصوصی بود که کتاب‌های خصوصی در آن اتاق بود، هیچ‌کس را به آن راه نمی‌دادیم. فقط من خودم که رئیس آن کتابخانه بودم، اجازه داشتم که بروم. دیگران را اجازه نداشتم راه بدهم. [روزی] رفتم و تورات یا انجیلی را دیدم. دیدم روی یک اسمی، یک مومی گذاشته‌اند، یک شَمعه‌ای گذاشته‌اند [که نوشته بود:] «بعد از من، این پیغمبر است». هر طور بود، سعی کردم، این شمعه را بردارم، به‌طوری که زیرش هر چه هست، پاره نشود. خیلی‌خیلی زحمت کشیدم که این شمعه را بردارم. دیدم بله! همین حضرت محمد صلی‌الله‌علیه‌وآله‌ است ـ که آنها در لغت خودشان، حالا لغت عِبری است، سریانی است، چه هست، می‌گویند: مُدمُد ـ این سبب شد از برای اینکه من، اختیار کردم دین اسلام را»

بعد هم که آمده بود، یک رساله‌هایی نوشت بر علیه تنصّر و تهوّد؛ نان مغفرت و نمی‌دانم چیزهایی که آنها دارند، همه بر خلاف دین است، از خودشان جعل کرده‌اند، اینها را هم در آنجا ذکر کرده است. بالأخره، بنده خودم هم آن جوان را دیدم ـ جوان بود شاید سی سال داشت ـ مسلمان شده بود. مسلمان شده بود و قبائح آنها و کارهای جعلی آنها را در رساله‌هایی علیه آنها نوشت.

(اردیبهشت١٣٨٨، کلاس فقه، کتاب جهاد)

■ عنوان : بیانات آیت الله محمد تقی بهجت با موضوع بشارت پیامبر اسلام در ادیان گذشته (تصویری)
■ دسته بندی : سخنرانی های آیت الله محمدتقی بهجت
■ حجم فایل : 12.63 مگابایت
■ نوع فایل : Webm
■ گروه : سخنرانی ها
■ منبع : bahjat.ir
■ تاریخ افزوده شدن : یکشنبه ۰۵ دی ۱۳۹۵
■ قیمت : صلوات برای سلامتی و تعجیل در ظهور آقا امام زمان (عج)
■ لینک دانلود مستقیم : دانلود بیانات آیت الله محمد تقی بهجت با موضوع بشارت پیامبر اسلام در ادیان گذشته (تصویری)
■ این صفحه در مجموع تا کنون 694 مرتبه توسط کاربران مشاهده شده است.

توضیحات بیشتر:

ندارد

کانال مذهبی تلگرام شیعه سِی