حمایت مالی از شیعه سِی

طلبه پاسخگو (سایت حجت الاسلام والمسلمین هادی فلاح همدانی)

RSS طلبه پاسخگو (سایت حجت الاسلام والمسلمین هادی فلاح همدانی)
ایجاد بستر و فضای مناسب جهت افراد برای آن که با هر فکر و رای و نظری بتوانند آزادانه سوال خویش را مطرح کنند و پاسخ های لازم را دریافت نمایند موجب رشد و شکوفایی افکار ناب خواهد شد چنانچه خداوند متعال در قرآن کریم می فرماید : (فسئلوا اهل الذکر)
ایجاد مراکز و موسسات پاسخ گو و دادن مجال پرسش به جوانان و هدایت صحیح آنان به سمت پاسخ های درست ، علمی و منطقی می تواند موجب تقویت باورهای دینی ، رفع شبهات اعتقادی و حتی گرایش پیروان سایر ادیان به دین اسلام و جلوگیری از انحراف مسلمانان شود .
امروزه دشمنان حجم عظیمی از تبلیغات سوء خود را بر تضعیف باورهای مسلمانان متمرکز کرده و در این راه تمام ابزارها و شگردهای نوین تبلیغاتی خود را به کار گرفته اند تا با رخنه در عقاید مسلمانان وایجاد شبهات فراوان اعتقادی ، آنان را از مسیر تکامل و رشد منحرف سازند و اهداف خود را در جوامع مسلمانان پیاده کنند .
در این شرایط ، لزوم پاسخ گویی به شبهات و پرسش های دینی بیش از پیش رخ می نماید و اهمیت می یابد .
این سایت فضایست برای جوانان و تمام کاربران اینترنتی که اگر در سایت ها یا در هر جایی به شبهه و سوالی برخورد کردند ودوست داشتند جواب آن را بدانند در این وبلاگ مطرح کنند تا بنده هم با توجه به رسالت طلبگی خودم جواب قانع کننده ای به سوالات بدهم.
در سایت به سوالات و شبهات در زمینه های احکام،اعتقادات،قرآن و حدیث،تاریخ و ادیان و مسائل مربوط به مشاوره پاسخ داده می شود .

نکاتی در مورد سایت:
1. دوستان عزیز جهت سوال کردن می توانند هم در دیدگاه ها سوالات خود را مطرح کنند و هم در قسمت ارسال سوال.و سوالات خصوصی را هم در این بخش می توانید سوال کنید.
2. ما تلاشمان بر این است که تمام سوالات مطرح شده در دیدگاه ها و قسمت ارسال سوال را در سایت جهت دیدن عموم به نمایش بگذاریم لذا از معرفی هویت افراد ممانعت خواهیم کرد و به نام ناشناس سوال را درج می کنیم.
اگر کسی در همین حد و با این کیفیت تمایلی به نمایش دادن سوالش نبود حتما در متن سوال متذکر شود.
3. جواب سوالاتی که در دیدگاه ها پرسیده میشود در زیر دیدگاه پاسخ داده خواهد شد و اگر آدرس ایمیل و یا سایت و وبلاگی هم باشد به آنجا ارسال خواهیم کرد.
و سوالات ارسال شده به بخش ارسال سوال هم جواب به ایمیل پرسشگر ارسال می شود.
4. جواب ها ان شالله در کوتاهترین زمان پاسخ داده می شود و اگر هم تاخیری بود به دلیل مشغله و مشکلات است لذا در این امر حتما صبور باشید.
5. این سایت متعلق به شخص بنده است و مربوط به سازمان و اورگان و نهاد خاصی نیست،لذا کاملا شخصی می باشد و هر ضعف و ایرادی بود به خود شخص بنده بر می گردد.

قوانین سایت:
1. در این سایت بخاطر تنوع مباحث و آزاد بودن کاربران همه نوع نظری تایید می شود و حتی اگر مخالف دیدگاه بنده باشد اما نظراتی که توهین به مذهب و دین و یا شخصیت و علما باشد تایید نمی شود.
2. همچنین فحش هایی که زشت و زننده می باشند تایید نخواهند شد.
3. سوالاتی که مطرح می شود باید جنبه واقعی داشته باشد لذا سوالاتی که مشخص است جهت اذیت و آزار می باشد تایید نمی گردد.
4. بعضی از مطالب در فایلی جهت دانلود می باشد که نمایش آن فقط برای اعضای سایت می باشد.
5. تبادل لينك با وبلاگ ها و سايت ها انجام مي شود و اگر وبلاگ و سايتي تا مدت دو ماه به روز نشود حذف خواهد شد.
نکته ای شاید خیلی از دوستان اطلاع دارند این است که قبلا ما کار خود را با وبلاگ آغاز کردیم و بعد از استقبال دوستان آن را تبدیل به سایت کردیم.
در ضمن این سایت کاملا شخصی می باشد و وابسته به هیچ نهاد حوزوی و غیر حوزوی نمی باشد.
همچنین اگر پیشنهاد و انتقادی نسبت به عملکرد سایت و یا پاسخ به سوالات داشتید از این دو طریق که عرض شد می توانید انتقال بدید تا ان شالله اصلاح کنم.

با تشکر
طلبه پاسخگو

دسته بندی: طلبه پاسخگو (سایت حجت الاسلام والمسلمین هادی فلاح همدانی) در پاسخگوی مسائل دینی

t-pasokhgoo.ir
6
0.0/5 از 0 رای
0
22-03-2015

اطلاعات شرکت: طلبه پاسخگو (سایت حجت الاسلام والمسلمین هادی فلاح همدانی)

قم
ایران
09191539059

سایت های مرتبط با طلبه پاسخگو (سایت حجت الاسلام والمسلمین هادی فلاح همدانی)

انوار طاها
برگرفته از صفحه درباره ما: مركز پاسخگويي به سوالات ديني انوار طاها با توجه به ضرورت صيانت از هويت و سلامت...
شیعه سِی: اولین سیستم پرسش و پاسخ دینی
شیعه سِی اولین سیستم پرسش و پاسخ دینی است که این امکان را به کاربران می دهد که سوالاتشان را از متخصصین دینی...
 

دایرکتوری اسلامی | صفحه اصلی شیعه سِی | پرسش و پاسخ دینی | مرکز دانلود اسلامی | خبرخوان مذهبی | فروشگاه | حمایت از ما | ارتباط با ما

فارسی سازی توسط توحید ناطقیان © 2007 - 2015    Generated in 0.016 Queries: 7    ارتباط با ما    خبرنامه