حمایت مالی از شیعه سِی

سایت حقیقت اسلام

RSS سایت حقیقت اسلام
سایت حقیقت اسلام، سایت دینی، علمی و فرهنگی برای آنهایی که به دنبال حقیقتند.

بسیاری از ما به دنبال عرصه‌ای برای تبادل افکار و عقاید مذهبی در فضایی عاقلانه، منطقی و علمی هستیم تا هم عقاید خود را به گوش دیگران برسانیم و هم از عقاید دیگران برای تصحیح عقاید خودمان و پیشرفت در مسیر علم ملازم با ایمان کمک بگیریم. سایت حقیقت اسلام، با هدف ایجاد چنین عرصه‌ای ایجاد شده‌است. حتّی از افرادی که از مکاتب، مذاهب و ادیان دیگری هستند خواهش می‌کنیم ما را از نظرات خودشان محروم نگذارند؛ البتّه برای کسانی که بدون استدلال یا صرفاً با شبهه‌پراکنی در جهت تخریب بخواهند افکار را از واقعیّاتی که حتی خودشان ازآن مطلعند دور کنند، جایی نیست؛ چه شیعه باشد و چه از هر مکتب دیگری. (با گذشت زمان، این گونه افراد، شناخنه‌خواهندشد)

این سایت، گرچه که ایجاد امکاناتی برای نهادهای مختلف قرآنی و...(بالاخص گروه‌های مربوط به صالحین) را می‌پذیرد، مربوط به هیچ اداره و یا نهاد خاصی نیست و کاملا به صورت شخصی اداره می‌شود.

ساختار محتوایی سایت حقیقت اسلام بر مبنای کار گروهی گذاشته‌شده، از تمامی علاقمندان خواهشمندیم ما را در پیشبرد این اهداف یاری کنند. سایت ما فعلا نویسندگان زیادی ندارد. خوشحال می‌شویم شما نیز ما را در تهیه مطالب کمک کنید. ضمنا این امکان را فراهم کرده‌ایم که مطالب شما به نام خودتان و توسط خودتان وارد سایت شود و برای عموم یا گروه خاصی از اعضا نمایش داده‌شود.

رویکرد ما در تهیه این مطالب این نیست که مجموعه‌ها و منابعی جامع و مانع در موضوعات مختلف گردآوری کنیم (گرچه که شاید در برخی موارد خاص به این موضوع هم منجر شود، ولی هدف اصلی ما این نیست)؛ هدف اصلی، نوشتن یا نقل مطالبی است که نسبت به اهمیتی که دارند، بیشتر مورد غفلت قرار گرفته‌اند و توجّه کمتر از آن چه که شایسته‌ی آن هستند به این مباحث شده‌است (چه در جامعه و چه در سایت‌ها و ...). ضمناً مباحث مد نظر سایت، محدود به مباحث دینی نمی‌شود و از مطالب علمی تجربی و ... (فیزیک، ریاضیات، شیمی و ...) نیز استقبال می‌کنیم.

البته با صِرف ثبت نام، می‌توانید از برخی امکانات سایت، راحت‌تر استفاده کنید ولی انشاءالله در آینده امکانات بیشتری نیز برای اعضای ثبت نام‌شده ایجاد خواهد شد.

آماده‌ی شنیدن هر گونه انتقاد، پیشنهاد و ... از طریق صفحه‌ی «ارتباط با ما» (+) یا ایمیل سایت (contact@islam313.com) هستیم.

با تشکر

دسته بندی: سایت حقیقت اسلام در سایت های چند موضوعی

islam313.com
3
0.0/5 از 0 رای
0
15-04-2015

اطلاعات شرکت: سایت حقیقت اسلام

ایران

سایت های مرتبط با سایت حقیقت اسلام

پرچم های سیاه شرق
پرچم های سیاه شرق - پایگاه خبری ، تحلیلی و اجتماعی معرفی پایگاه های دینی - پایگاه های خبری و سایر پایگاه ها
پایگاه مذهبی زهرا مدیا
دانلود مستند و کلیپ و مداحی و فیلم و سخنرانی و نرم افزارهای مذهبی به نقل از صفحه "درباره ما": این سایت در تاریخ...
جنبش سایبری 313
پایگاه اینترنتی جنبش سایبری 313 آخرین تحولات منطقه و جهان با دیدگاه مهدویت و آخرالزمان - زیر مجموعه جنبش مصاف...
پایگاه جامع جبهه فرهنگی عهد ما
پایگاه جامع فرهنگی-مذهبی | صوت | ویدئو | سخنرانی | کلیپ | مقاله
وبسایت اسلامی، فرهنگی فریاد حق
پاسخ به انواع سوالات(مذهبی.فلسفی.احکام و...)سخنان بزرگان,شهدا,مباحث روانشناسی,مشکلات روز خانواده و...
 

دایرکتوری اسلامی | صفحه اصلی شیعه سِی | پرسش و پاسخ دینی | مرکز دانلود اسلامی | خبرخوان مذهبی | فروشگاه | حمایت از ما | ارتباط با ما

فارسی سازی توسط توحید ناطقیان © 2007 - 2015    Generated in 0.013 Queries: 7    ارتباط با ما    خبرنامه