شرایط استفاده

اگر سایت و یا وبلاگ مذهبی دارید می توانید با انجام مراحل زیر آن را به فهرست سایت ها و وبلاگ های مذهبی و دینی شیعه سِی اضافه کنید:


۱.اضافه کردن لینک سایت شیعه سِی در صفحه اصلی (یا بخش لینکستان) سایت یا وبلاگ خودتان
ابتدا صفحه اصلی سایت شیعه سِی (shiasay.com) را با نام "شیعه سِی: اولین سیستم پرسش و پاسخ دینی" در سایت یا وبلاگ خودتان لینک کنید.


۲.اطلاع به مدیریت سایت شیعه سِی
برای این کار دو راه وجود دارد:
۱.می توانید از طریق صفحه ارتباط با ما یا بخش نظرات سایت به ما اطلاع دهید تا پس از بررسی، سایت یا وبلاگ شما به لیست اضافه شود.
۲.با استفاده از صفحه "ثبت سایت یا وبلاگ جدید"، اطلاعات سایت یا وبلاگتان را وارد کنید.


چند نکته:
۱.تنها سایت های دینی و مذهبی به لیست اضافه خواهند شد.فقط در صورتی که سایت یا وبلاگ مذهبی دارید آن را معرفی کنید.


۲.ملاک اضافه شدن سایت ها و وبلاگ ها پیج رنک یا رتبه الکسا یا میزان بازدید و… نیست.ملاک اضافه شدن سایت ها و وبلاگ ها فقط مذهبی بودن مطالب و موضوعات مطرح شده در سایت یا وبلاگ و فعال بودن آن است.(منظور از فعال بودن یک سایت یا وبلاگ آن است که نویسندگان و مدیران سایت یا وبلاگ به طور مستمر در حال فعالیت باشند و مطالب آن با فواصل زمانی خیلی زیاد(چند ماه یک بار)به روز نشوند.)


۳.با توجه به نکته قبل؛ به سایت ها و وبلاگ های مذهبی ای که به مدت طولانی(چند ماه)به روزرسانی نشده اند ابتدا تذکر داده می شود.پس از گذشت یک هفته، در صورتی که پاسخی دریافت نگردد از لیست حذف خواهند شد.


۴.از پذیرفتن هرگونه سایت یا وبلاگ سیاسی (له یا علیه هر طیف و گروه) معذوریم.


«پیوند به سایت ها و وبلاگ های موجود در دایرکتوری به مفهوم تایید تمامی مطالب موجود در آنها نیست.»
لطفا در صورتی که مطالب نامناسبی در آنها مشاهده نمودید، آن را به ما اطلاع دهید.


توجه:
۱.در صورتی که سایت یا وبلاگ شما مربوط به هیچکدام از دسته بندی های موجود نیست.می توانید دسته بندی مورد نظرتان را اعلام کنید تا اضافه گردد
۲.درصورت تمایل برای تبادل بنر، برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه فرمایید.


لطفا هرگونه انتقاد و یا پیشنهادی درباره لینکستان سایت شیعه سِی دارید، از طریق صفحه ارتباط با ما با مدیریت شیعه سِی در میان بگذارید.ما مشتاق دریافت نظرات شما هستیم.


 

 

دایرکتوری اسلامی | صفحه اصلی شیعه سِی | پرسش و پاسخ دینی | مرکز دانلود اسلامی | خبرخوان مذهبی | فروشگاه | حمایت از ما | ارتباط با ما

فارسی سازی توسط توحید ناطقیان © 2007 - 2015    Generated in 0.004 Queries: 0    ارتباط با ما    خبرنامه